محل تبلیغات شما

به نام قدرت مطلق الله

در خدمت خانم محبوبه همسفر جواد، کمک راهنمای لژیون چهارم و از اعضاء لژیون سردار همسفران نمایندگی شهرری هستیم. مسافر ایشان با ده سال تخریب تریاک و شیشه وارد کنگره شدند. ده ماه و نیم با متد DST و داروی درمان OT با راهنمایی خانم فاطمه و آقای محمود سفر کردند. الآن حدود شش سال و سه ماه است که درمان شده‌اندرشته ورزش خانم محبوبه در کنگره بدمینتون است و ایشان از طریق برنامه تلویزیونی جذب کنگره شدند.

نظر شما در مورد دستور جلسه این ماه لژیون سردار محبت (بخشش) را منتقل کن»  چیست؟

همان‌طور که بارها در کنگره شنیده‌ایم محبت سوری و قراردادی نیست. زمانی که من به کنگره آمدم با اولین برخورد و نگاه، محبت و بخشش را از طرف اعضای لژیون در وجود خود حس کردم و به نظر من این بخشش و محبت در کنگره مسری و واگیردار است و هر فردی که به کنگره می‌آید طولی نمی‌کشد که مانند دیگر اعضای کنگره به دنبال خدمت می‌رود. من در کنگره آموختم که یکی از جنبه‌های خدمت در کنگره بخشش است. با بخشش حال خود من خوب می‌شود و از این بخشش انرژی زیادی دریافت می‌کنم و با انتقال این انرژی به اطرافیان خودم آن‌ها نیز به دنبال به دست آوردن حال خوش شروع به خدمت و بخشش می‌کنند و این چرخه ادامه می‌یابد.

کارگاه آموزشی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی شهرری

آزمون جامع شماره 4

D.SAP معجون درمانگر

کنگره ,بخشش ,لژیون ,خدمت ,محبت ,خانم ,در کنگره ,لژیون سردار ,است و ,کنگره شدند ,بخشش را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رازهای دل زنگ بیداری خرد را به صدا در می آورد Voici ce que vous avez maillot de foot pas cher hwevarbuntoy خرید اینترنتی کیسه اب گرم فانتزی پلاستیکی ساده برقی 2020 tromecerun دانلود آهنگ|متن آهنگ|دانلود آهنگ جدید فول تحلیلگر Mary's game هوا فضا و علم روز دامین ارزان